Whatsapp x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız

No More Stress

Bayrak: Turkiye
19
Uzunluk

Metre

4
Kabin

Kapasite

6
Misafir

Kapasite


6
Mürettebat

Sayısı

Limanı

Marmaris

Başlangıç Fiyatı / Günlük

No More Stres denizde motor yat kiralama tatil sırasında hizmet edecek iyi, Profesyonel, tecrübeli, sıcak ve samimi bir ekip ile birlikte geliyor.

Devamı

Yapım Yılı/ Revize

1991/2012

Gidebildiği Limanlar

Marmaris, Bodrum, Göcek,

Master Kabin

1

Double Kabin

3

Twin Kabin

2

Kabinlerde Banyo

Salonda Müzik

Klima

-

Motor Gücü

2 x 375 HP CAT

Jeneratör

11 KW onan

Can Kurtaran Salı

Can Yeleği

Can Simidi

Olta Takımı

-

Snorkel

-

Tekneler

Fiyatlandırma Hakkında : Yukarıda belirtilen fiyatlar yatların düşük sezon ve yüksek sezon günlük başlangıç fiyatları olmakla beraber yat kiralama fiyatları her dönem için farklılık göstermektedir. Gulet kiralamalarda Mayıs ve Ekim Ayları düşük sezon, Haziran ve Eylül ayları orta sezon, Temmuz ve Ağustos ayları yüksek sezon olarak tanımlanmaktadır. Yatların müsaitlik durumlarına göre sürpriz indirimli fiyatlar alabilirsiniz. Lütfen tatil tarihiniz için bizden fiyat talep ediniz.

Fiyata Dahil

Ücretsiz! Fiyata dahil olan hizmetler

Kiralanan yatın ekiptmanları ile birlikte kullanımı Personel ve servis hizmetleri Günlük 4 saat seyir için yakıt giderleri Günlük minimum 6 saat klima kullanımı ( her yat için farklılık göstermektedir) Havlu, çarşaf ve nevresim takımları Kullanma suyu Temizlik hizmetleri Türk karasuları’nda transitlog, vergi ve bağlama ücretleri Yat sigortası (kişisel seyahat sigortasını kapsamaz)

Fiyata Dahil Değil

Yiyecek ve içecekler Yunan Adalarında liman masrafları Opsiyonel su sporları Joker bot yakıt giderleri İsteğe bağlı diğer servisler

Yemek

Misafirlerimiz istedikleri takdirde kendi kumanya alışverişlerini yapabilirler. Bu durumda da aşçılık ve servis yine personelimiz tarafından yapılmaktadır. Fakat biz tatilimizde bu gibi işlerle uğraşmak, zaman harcamak istemiyoruz diyen misafirlerimiz için uyguladığımız tam pansiyon ve herşey dahil yiyecek içecek konseptlerimiz profesyonel ekiplerimiz tarafından verilmektedir. • Tam pansiyon farkı kişi başı günlük, lüks menü için € 35, delüks menü için € 45. • Limitsiz yerli alkollü ve alkolsüz içecekleri içeren her şey dahil menü, kişi başı günlük + € 25. • Limitsiz alkolsüz içecekleri içeren her şey dahil menü, kişi başı günlük + € 10. • Çocuk indirimleri, 0 - 6 yaş ücretsiz, 7-12 yaş %50. • Her şey dahil içecek menüsü satın almak istemeyen misafirlerimiz, mavi yolculuk öncesi kendi içeceklerini temin edebildikleri gibi, tarafımızca gönderilen bir liste üzeriden seçim yaparak içecek siparişlerini verebilmekte ve dilekdikleri içecekler satın alabilmektedirler. Bu durumda firmamız tarafından herhangi bir servis ücreti talep edilmemektedir. Mavi Tur Başlangıç ve Bitiş Limanları : Mavi tur başlangıç ve bitiş limanları anlaşmaya göre genellikle Bodrum, Marmaris, Fethiye, Göcek, Antalya, Kos ve Rodos olmakta, yatın müsaitliğine göre daha farklı liman ve adalardan da mavi tur düzenlenebilmektedir.

Mürettebat

1 Kaptan, 1 ahçi / 1 garson

Ödeme Bilgileri

Belirtilen fiyatlar, yazın düşük sezon ve yüksek sezon, günlük başlangıç fiyatlarıdır.Fiyatlar her tarih için değişmektedir.Lütfen güncel fiyat bilgisi talep ediniz.

Ödeme

Tekne fiyatları 2024 yılı için 1 günlük fiyatlardır.

Yıl Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim
Henüz yorum bulunmuyor ilk yorum yazan siz olmak ister misiniz?

Yorum Ekle

Puan Verin

Rezervasyon Talebi