Whatsapp x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız

Tumer 1 Gulet

Bayrak: Turkiye
225
Uzunluk

Metre

8
Kabin

Kapasite

16
Misafir

Kapasite


3
Mürettebat

Sayısı

Limanı

Marmaris

Başlangıç Fiyatı / Günlük

1996 yılında yapılan Tumer 1 Gulet, 22,5 metre uzunluğunda 8 kabinli toplamda 16 misafirini Mavi Tur tatillerinde Akdeniz ve Ege denizi güzellikleri ile buluşturuyor. Tüm kabinlerinde klima bulunan gulet, profesyonel 3 mürettebatı ile konuklarını en iyi şekilde ağırlıyor. Marmaris başlangıç noktasından Akdeniz ve Ege’nin mükemmel koylarına yolculuğun farklı bir boyutunu sunan Tumer 1 Gulet teknesi, Marmaris, Fethiye, Gocek, Bodrum, Greek Islands, Antalya noktalarında Mavi Tur yolculuğunun mükemmel geçmesini sağlıyor.

Yeni yaz döneminde mavi yolculuk tatili yapmayı planlayanlar için tavsiye edilebilecek Tumer 1 Gulet, hizmet kalitesi, güler yüzlü personeli ve deneyimli yönleriyle beklentilerin çok daha fazlasını sunmaktadır. Keyifli bir yolculuk, tatilin huzuru için tercihleriniz arasına almanızı öneriyoruz. 

Devamı

Yapım Yılı/ Revize

1196

Gidebildiği Limanlar

Fethiye, Bodrum, Göcek, Yunan Adalari, Antalya,

Master Kabin

0

Double Kabin

8

Twin Kabin

0

Kabinlerde Banyo

Salonda Müzik

Klima

-

Motor Gücü

Delphin 280 Hp

Jeneratör

Honda 2.5 kVa

Can Kurtaran Salı

Can Yeleği

Can Simidi

-

Olta Takımı

Snorkel

-

Tekneler

Yukarıda belirtilen fiyatlar yatların düşük sezon ve yüksek sezon günlük başlangıç fiyatları olmakla beraber yat kiralama fiyatları her dönem için farklılık göstermektedir. Gulet kiralamalarda Mayıs ve Ekim Ayları düşük sezon, Haziran ve Eylül ayları orta sezon, Temmuz ve Ağustos ayları yüksek sezon olarak tanımlanmaktadır. Yatların müsaitlik durumlarına göre sürpriz indirimli fiyatlar alabilirsiniz. Lütfen tatil tarihiniz için bizden fiyat talep ediniz.

Fiyata Dahil

Ücretsiz! Fiyata dahil olan hizmetler

Kiralanan yatın ekiptmanları ile birlikte kullanımı Personel ve servis hizmetleri Günlük 4 saat seyir için yakıt giderleri Günlük minimum 6 saat klima kullanımı ( her yat için farklılık göstermektedir) Havlu, çarşaf ve nevresim takımları Kullanma suyu Temizlik hizmetleri Türk karasuları’nda transitlog, vergi ve bağlama ücretleri Yat sigortası (kişisel seyahat sigortasını kapsamaz)

Fiyata Dahil Değil

Yiyecek ve içecekler Yunan Adalarında liman masrafları Opsiyonel su sporları Joker bot yakıt giderleri İsteğe bağlı diğer servisler

Yemek

Misafirlerimiz istedikleri takdirde kendi kumanya alışverişlerini yapabilirler. Bu durumda da aşçılık ve servis yine personelimiz tarafından yapılmaktadır. Fakat biz tatilimizde bu gibi işlerle uğraşmak, zaman harcamak istemiyoruz diyen misafirlerimiz için uyguladığımız tam pansiyon ve herşey dahil yiyecek içecek konseptlerimiz profesyonel ekiplerimiz tarafından verilmektedir. • Tam pansiyon farkı kişi başı günlük, lüks menü için € 30, delüks menü için € 35. • Limitsiz yerli alkollü ve alkolsüz içecekleri içeren her şey dahil menü, kişi başı günlük + € 25. • Limitsiz alkolsüz içecekleri içeren her şey dahil menü, kişi başı günlük + € 10. • Çocuk indirimleri, 0 - 6 yaş ücretsiz, 7-12 yaş %50. • Her şey dahil içecek menüsü satın almak istemeyen misafirlerimiz, mavi yolculuk öncesi kendi içeceklerini temin edebildikleri gibi, tarafımızca gönderilen bir liste üzeriden seçim yaparak içecek siparişlerini verebilmekte ve dilekdikleri içecekler satın alabilmektedirler. Bu durumda firmamız tarafından herhangi bir servis ücreti talep edilmemektedir.

Mürettebat

Ailece rahat edebileceğiniz personeller temin edilmektedir.

Ödeme Bilgileri

Belirtilen fiyatlar, yazın düşük sezon ve yüksek sezon, günlük başlangıç fiyatlarıdır.Fiyatlar her tarih için değişmektedir.Lütfen güncel fiyat bilgisi talep ediniz

Ödeme

Tekne fiyatları 2024 yılı için 1 günlük fiyatlardır.

Yıl Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim
Henüz yorum bulunmuyor ilk yorum yazan siz olmak ister misiniz?

Yorum Ekle

Puan Verin

Rezervasyon Talebi