Whatsapp x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız

İpek A Gulet

Bayrak: Turkiye
25
Uzunluk

Metre

6
Kabin

Kapasite

12
Misafir

Kapasite


3
Mürettebat

Sayısı

Limanı

Marmaris

Başlangıç Fiyatı / Günlük

2002 yılında geleneksel Türk guleti olarak inşa edilen Gulet İpek A, 2010 yılında komple yenilenerek tam donanımlı şekilde Mavi Tur yolculuklarında tercih edebileceğiniz özelliklere sahiptir.

12 kişiye kadar misafir konaklama imkânına sahip olan gulette 6 kişilik yataklı kabin bulunmaktadır. Tüm kabinleri klimalı olan Gulet İpek A, kıç güvertesinde geniş-minderli oturma alanı, yemek masası ve yemek alanı bulunmaktadır.

Konuklarının ihtiyacını ve deniz yolculuğunda değişen beklentilerini karşılamaya yönelik deneyimli 3 mürettebatı ile hizmet veren gulet, Mavi Yolculuk rotalarında deneyimi ile hizmet sunmaktadır. Yemek, temizlik ve günlük tur organizasyonlarında deneyimli kadrosu ile hizmet veren Gulet İpek A, mürettebatının özel hizmetleri ile MaviTur rotalarının mükemmel geçmesini sağlamaktadır.

Mahremiyet isteyen özel yolcular, kesinlikle yolculuk boyunca ihtiyaç hali dışında mürettebatımızı görmemektedirler. Mürettebatın kendine özel WC ve banyosu bulunduğundan, misafirlerin herhangi bir şekilde rahatsız olması söz konusu bile olmamaktadır.

Mavi Yolculuk gezilerinizde farklı bir deneyim, kaliteli hizmet ve hayallerinize yansıyan günler geçirmek için tercihleriniz arasına alabileceğiniz Gulet İpek A, tam kadro hizmeti ile sizi de memnun edecektir. 

Devamı

Yapım Yılı/ Revize

2002/2010

Gidebildiği Limanlar

Fethiye, Bodrum, Göcek, Selimiye,

Master Kabin

0

Double Kabin

6

Twin Kabin

0

Kabinlerde Banyo

Salonda Müzik

-

Klima

-

Motor Gücü

Ford 280 280 Hp

Jeneratör

Onan 15 kVa

Can Kurtaran Salı

-

Can Yeleği

-

Can Simidi

Olta Takımı

-

Snorkel

-

Tekneler

Kiralanan yatın ekiptmanları ile birlikte kullanımı Personel ve servis hizmetleri Günlük 4 saat seyir için yakıt giderleri Günlük minimum 6 saat klima kullanımı ( her yat için farklılık göstermektedir) Havlu, çarşaf ve nevresim takımları Kullanma suyu Temizlik hizmetleri Türk karasuları’nda transitlog, vergi ve bağlama ücretleri Yat sigortası (kişisel seyahat sigortasını kapsamaz)

Fiyata Dahil

Ücretsiz! Fiyata dahil olan hizmetler

Yiyecek ve içecekler Yunan Adalarında liman masrafları Opsiyonel su sporları Joker bot yakıt giderleri İsteğe bağlı diğer servisler

Fiyata Dahil Değil

Yiyecek ve içecekler Yunan Adalarında liman masrafları Opsiyonel su sporları Joker bot yakıt giderleri İsteğe bağlı diğer servisler

Yemek

Misafirlerimiz istedikleri takdirde kendi kumanya alışverişlerini yapabilirler. Bu durumda da aşçılık ve servis yine personelimiz tarafından yapılmaktadır. Fakat biz tatilimizde bu gibi işlerle uğraşmak, zaman harcamak istemiyoruz diyen misafirlerimiz için uyguladığımız tam pansiyon ve herşey dahil yiyecek içecek konseptlerimiz profesyonel ekiplerimiz tarafından verilmektedir. • Tam pansiyon farkı kişi başı günlük, lüks menü için € 35, delüks menü için € 45. • Limitsiz yerli alkollü ve alkolsüz içecekleri içeren her şey dahil menü, kişi başı günlük + € 25. • Limitsiz alkolsüz içecekleri içeren her şey dahil menü, kişi başı günlük + € 10. • Çocuk indirimleri, 0 - 6 yaş ücretsiz, 7-12 yaş %50. • Her şey dahil içecek menüsü satın almak istemeyen misafirlerimiz, mavi yolculuk öncesi kendi içeceklerini temin edebildikleri gibi, tarafımızca gönderilen bir liste üzeriden seçim yaparak içecek siparişlerini verebilmekte ve dilekdikleri içecekler satın alabilmektedirler. Bu durumda firmamız tarafından herhangi bir servis ücreti talep edilmemektedir.

Mürettebat

Ailece rahat edebileceğiniz personeller temin edilmektedir.

Ödeme Bilgileri

Belirtilen fiyatlar, yazın düşük sezon ve yüksek sezon, günlük başlangıç fiyatlarıdır.Fiyatlar her tarih için değişmektedir.Lütfen güncel fiyat bilgisi talep ediniz

Ödeme

Tekne fiyatları 2024 yılı için 1 günlük fiyatlardır.

Yıl Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim
3 Ortalama Puan Fena Değil

Yorum Ekle

Puan Verin

 1. servet durmaz 8 May 2016

  Tatil rehberi A.Ş firmasi bünyesi altın'da bu tekneyi rezervasyon yaptırdık ailece güzel bir mavi tur keyfi yaptık öncelikle ipek gulet teknesi kaptanı'na ve muka yachting'e Teşekkür ederiz. gerçekten hizmet ve tekne'den çok menun kaldık tekrardan teşekkürler Muka!

  3 Genel Puan Fena Değil
  • Konfor 2
  • Temizlik 3
  • Mürettebat 3

Rezervasyon Talebi