Whatsapp x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız

Bahriyeli A

Bayrak: Turkiye
38
Uzunluk

Metre

10
Kabin

Kapasite

20
Misafir

Kapasite


4
Mürettebat

Sayısı

Limanı

Marmaris

Başlangıç Fiyatı / Günlük

Maviyolculuk.Net kiralık Gulet Bahriyeli A yatını gururla sunar.

Akdeniz ve Ege denizinde unutulmaz bir tatil yapmak için Mavi Yolculuk ayrıcalıklarıyla sizlere sunulan Gulet Bahriyeli A, tam donanımlı hizmetleriyle yolculuğun eşsiz keyfini sunuyor.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantisi ile 2002 yılından bu yana Mavi Tur sektöründe hizmet veren gulet, 38 metre uzunluğunda, 2 çift kişilik yataklı kabin, 8 iki ayrı tek kişilik yataklı kapasitesi ile toplamda 20 misafirini tam teşekkül ağırlayacak biçimde tasarlanmıştır. Tüm kabinlerinde wc ve duşakabine yer verilen Gulet Bahriyeli A gulet, sıcak yaz günlerinden bunalmadan yolculuk yapmanın mükemmel hazına ulaşmak adına kabinlerinde yat klimalı olarak tasarlanmıştır.

Maviyolculuk.net Teknesin'de Salonda ve güvertede yemek masası, kabinleri ilgi çekici ve ferahlatıcı objelerle süslenen Gulet Bahriyeli A’nin tam donanımlı mutfağından çıkan lezzetlerle Mavi Yolculuk turlarınız harika geçecek. Profesyonel 4 kişilik mürettebatı ile 14 yıllık deneyimin birleştiği gulette, Mavi Tur rotalarında görülmesi gereken tüm yerleri görme şansını yakalayacaksınız. Tatilde kalite, hayatın mavisine yolculukta deneyim arayanların tercih ettiği Gulet Bahriyeli A, sizi de memnun edecek.

Devamı

Yapım Yılı/ Revize

2002

Gidebildiği Limanlar

Fethiye, Marmaris, Göcek, Yunan Adalari, Antalya,

Master Kabin

Double Kabin

2

Twin Kabin

8

Kabinlerde Banyo

-

Salonda Müzik

Klima

-

Motor Gücü

2 x Volvo 600 Hp 14 knot

Jeneratör

Onan 2 x 35 kVa + 22 kVa

Can Kurtaran Salı

Can Yeleği

Can Simidi

Olta Takımı

Snorkel

-

Tekneler

Kiralanan yatın ekiptmanları ile birlikte kullanımı Personel ve servis hizmetleri Günlük 4 saat seyir için yakıt giderleri Günlük minimum 6 saat klima kullanımı ( her yat için farklılık göstermektedir) Havlu, çarşaf ve nevresim takımları Kullanma suyu Temizlik hizmetleri Türk karasuları’nda transitlog, vergi ve bağlama ücretleri Yat sigortası (kişisel seyahat sigortasını kapsamaz)

Fiyata Dahil

Ücretsiz! Fiyata dahil olan hizmetler

Fiyata dahil olan hizmetler Yiyecek ve içecekler Yunan Adalarında liman masrafları Opsiyonel su sporları Joker bot yakıt giderleri İsteğe bağlı diğer servisler

Fiyata Dahil Değil

Yiyecek ve içecekler Yunan Adalarında liman masrafları Opsiyonel su sporları Joker bot yakıt giderleri İsteğe bağlı diğer servisler

Yemek

Misafirlerimiz istedikleri takdirde kendi kumanya alışverişlerini yapabilirler. Bu durumda da aşçılık ve servis yine personelimiz tarafından yapılmaktadır. Fakat biz tatilimizde bu gibi işlerle uğraşmak, zaman harcamak istemiyoruz diyen misafirlerimiz için uyguladığımız tam pansiyon ve herşey dahil yiyecek içecek konseptlerimiz profesyonel ekiplerimiz tarafından verilmektedir. • Tam pansiyon farkı kişi başı günlük, lüks menü için € 35, delüks menü için € 45. • Limitsiz yerli alkollü ve alkolsüz içecekleri içeren her şey dahil menü, kişi başı günlük + € 25. • Limitsiz alkolsüz içecekleri içeren her şey dahil menü, kişi başı günlük + € 10. • Çocuk indirimleri, 0 - 6 yaş ücretsiz, 7-12 yaş %50. • Her şey dahil içecek menüsü satın almak istemeyen misafirlerimiz, mavi yolculuk öncesi kendi içeceklerini temin edebildikleri gibi, tarafımızca gönderilen bir liste üzeriden seçim yaparak içecek siparişlerini verebilmekte ve dilekdikleri içecekler satın alabilmektedirler. Bu durumda firmamız tarafından herhangi bir servis ücreti talep edilmemektedir.

Mürettebat

Ailece rahat edebileceğiniz personeller temin edilmektedir.

Ödeme Bilgileri

Belirtilen fiyatlar, yazın düşük sezon ve yüksek sezon, günlük başlangıç fiyatlarıdır.Fiyatlar her tarih için değişmektedir.Lütfen güncel fiyat bilgisi talep ediniz

Ödeme

Tekne fiyatları 2024 yılı için 1 günlük fiyatlardır.

Yıl Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim
Henüz yorum bulunmuyor ilk yorum yazan siz olmak ister misiniz?

Yorum Ekle

Puan Verin

Rezervasyon Talebi